Літні шини для легкових автомобілів та позашляховиків

Коментарі Вимкнено до Літні шини для легкових автомобілів та позашляховиків

На українському ринку купити літні шини можна під будь-який автомобільний транспорт. Асортимент інтернет-магазину Mastershina.com настільки широкий, що часто навіть досвідчені водії не можуть визначитися, яку гуму вибрати.

Шини для легкових авто

Найпопулярніша категорія – шини для легкових машин. Тут великий вибір шин із різними протекторними малюнками від десятків виробників. Найбільшим попитом користуються моделі класичного типу, які відмінно пристосовані для експлуатації вузькими міськими вуличками. Та й за ціною вони – найдоступніші і довговічніші, в порівнянні з іншими видами літніх шин.

Також купити літню гуму в Україні можна із спрямованим малюнком. Її головною особливістю є глибокі канавки, по яких швидко назовні видавлюється рідина і бруд, що накопичується в дорозі. Покришки такого типу добре поводяться на мокрих дорогах, але в порівнянні з «класикою» видають більше шуму та неекономні у плані витрати палива.

Третій тип літніх автошин – з асиметричним протектором. На поверхні є два різнотипні малюнки: один відповідає за зчеплення з мокрою трасою, інший – за стійкість на сухих відрізках. Щоб цю літню гуму купити, доведеться заплатити набагато більше, але за своїми характеристиками вона набагато випереджає аналоги з симетричними компаундами.

Гума на позашляховики

При виборі шин для автомобілів SUV-класу в першу чергу потрібно враховувати тип дорожнього полотна, за яким їм доведеться працювати більшу частину часу. Для рівних асфальтованих покриттів оптимально підійдуть низькопрофільні моделі, у яких відмінна реакція на кермові команди та керованість найвищого рівня. Але на польовій трасі їх використовувати не бажано – прискориться зношування.

Для ґрунтових ділянок та бездоріжжя потрібно доглянути гуму з посиленим каркасом та високим профілем. Протектор укривається великими блоками по біговій доріжці та бічними грунтозачепами, які підвищують рівень прохідності нерівними дорогами. На поверхні у великій кількості розташовані канали, за допомогою яких протектор очищається від бруду та вологи. Купуючи літні шини під будь-який тип та марку авто, потрібно враховувати, в яких умовах вони експлуатуватимуться. Не варто забувати і про диски, які ефективно захищають від різнотипних пошкоджень не тільки гуму, а й підвіску машини.