Приватні дитячі садки у Києві в період військового стану

Коментарі Вимкнено до Приватні дитячі садки у Києві в період військового стану

В умовах війни приватні дитячі садки I-Kids в Києві дотримуються особливих заходів безпеки. Нині безпека стоїть на першому місці, це найголовніший пункт для функціонування садів. Варто розглянути, яким чином вони працюють у таких умовах.

· Безпека та евакуація

Найважливішим завданням для приватних дитячих садків у Києві в період воєнного стану – безпека. Насамперед усіх дітей навчають та тренують практику евакуації. У випадки загрози діти одразу знатимуть, що потрібно робити і куди евакуюватися. Евакуація у безпечне місце відбувається під чітким керівництвом персоналу.

· Психологічна підтримка

Кожен дитячий садок Києва обов’язково надає дітям психологічну підтримку. Проводяться заняття з темою про безпеку, емоції, переживання та дії під час війни. За потреби такі розмови проводяться індивідуально з кожною дитиною.

· Комфортні бомбосховища

Спускаючись бомбосховища, діти повинні відчувати себе у безпеці та комфорті. Насамперед вони знаходяться в самій будівлі, це зроблено для того, щоб, по-перше, швидше дістатися до неї, а по-друге, для того, щоб не вибігати на вулицю, де небезпечно. Бомбосховища в садках Києва облаштовані як дитячі ігрові кімнати. Діти будуть почуватися комфортно, і на час повітряної тривоги займатимуться іграшками, щоб відволікатися від того, що відбувається.

· Забезпечення доступності ресурсів

Приватні дитячі садки прагнуть забезпечувати доступність основних ресурсів, таких як продукти, медикаменти та засоби гігієни, з урахуванням можливих труднощів у їх забезпеченні в умовах воєнного конфлікту. Багато садків співпрацюють із громадськими організаціями та волонтерами, щоб отримати додаткову підтримку та необхідні ресурси.

Дитячі приватні садочки Києва навіть під час воєнного стану не припиняють своєї великої роботи. На сьогоднішній період ключовою залишається турбота про безпеку та благополуччя дітей, а також підтримка та солідарність у складні часи.