Що потрібно знати про сантехнічні перегородки?

Коментарі Вимкнено до Що потрібно знати про сантехнічні перегородки?

Сантехнічні перегородки (кабіни) виготовляються з компакт-ламінату HPL (ламінату високого тиску) завтовшки 10 або 13 мм, декорованого з обох боків.

Властивості ламінату HPL, з якого спеціалісти nomex.kiev.ua виготовляє сантехнічні перегородки, – це, перш за все, висока стійкість до вологи та механічних пошкоджень, висока хімічна та біологічна стійкість, насичені кольори, простота обробки та складання, простота вмісту в чистоті та стерильності. . Всі ці особливості роблять твердий ламінат HPL відмінним матеріалом для облаштування приміщень з підвищеною вологістю (санвузли, лазні, роздягальні тощо).

Система перегородок та сфера застосування:

  • громадські об’єкти (готелі, банки, ресторани);
  • спортивно-оздоровчі об’єкти (басейни, фітнес-клуби, спортивні та розважальні зали);
  • освітні об’єкти та послуги (школи, дитячі садки, лікарні, військові чи поліцейські частини).

Функціональні та естетичні якості спеціального пластику роблять його надзвичайно привабливим матеріалом як для внутрішнього, так і зовнішнього застосування. При необхідності у фахівців компанії можна отримати консультацію щодо проектування та замовити складання готових конструкцій.

HPL – термореактивний матеріал, що виготовляється з декількох шарів паперу, просоченої фенольною смолою, в умовах високого тиску і температури, і декоративного паперу, просоченого меламіном, смолою. Сантехнічні перегородки, виготовлені за цією технологією, є чудовою альтернативою іншим будівельним матеріалам, особливо там, де потрібна висока стійкість до вологи та висока механічна міцність. За потреби такі системи можна замовити за індивідуальними вимірами клієнта, за рахунок чого можна встановлювати пернегородки навіть у приміщеннях з обмеженим простором.