Терапія / Shrinking

Коментарі Вимкнено до Терапія / Shrinking

“Терапія” (англ. Shrinking) – американський комедійний серіал, який отримав позитивні відгуки від глядачів та критиків. Головні ролі в ньому зіграли Джейсон Сегел і Харрісон Форд. Серіал був анонсований у жовтні 2021 року та включає 10 епізодів. Він знятий у форматі трагікомедії, розповідаючи історію двох психотерапевтів зі своїми особистими проблемами.

Один з головних героїв серіалу, після переживаної особистої трагедії, вірить у необхідність відкритої правди перед пацієнтами, навіть якщо це супроводжується порушеннями медичної етики. Інший лікар, якому діагностували хворобу Паркінсона, шукає способу протистояти своїй хворобі та продовжити свою професійну діяльність.

У квітні 2022 року до акторського складу приєдналися такі відомі імена, як Харрісон Форд, Джессіка Уільямс, Кріста Міллер, Майкл Урі, Люк Тенні та Лукіта Максвелл. Режисером проекту став Джеймс Понсольдт, який також виконує функцію виконавчого продюсера. Зйомки серіалу розпочалися у квітні 2022 року. “Терапія” має прем’єру 27 січня 2023 року на платформі Apple TV+. Першого дня вийшли два епізоди, а наступні випускаються щотижня.

Критики відгукувалися про серіал позитивно. Крістен Болдуїн з Entertainment Weekly оцінила “Терапію” як B+ і описала її як “забавну, витончену трагікомедію про силу та небезпеку радикальної чесності”. Ричард Роупер з Chicago Sun-Times поставив серіалу оцінку 3,5 з 4, зазначивши: “Завжди незрозуміло, що відбувається поза кадром, але виникає враження, що Форд чудово проводить час у цьому шоу. Ми впевнені, що чудово проводимо час, спостерігаючи за цим”. У статті для The Wall Street Journal Джон Андерсон написав, що “Терапія” трохи нагадує йому сміх на похоронах.

Серіал “Терапія” отримав високу оцінку як від критиків, так і від глядачів. За своїми глибокими темами та гумором він заслуговує уваги шанувальників комедійного жанру. Ця історія про психотерапевтів, їхні особисті проблеми та взаємодію з пацієнтами пропонує глядачам унікальний погляд на сучасну психотерапію та людські страждання. З нетерпінням чекаємо на нові епізоди цікавого та захоплюючого серіалу “Терапія”.